אודות החברה

אודות חברת אלפיקס - Elfix

חברת אלפיקס שיפוצים הנה חברה המספקת שירות שיפוצים מומלץ ומקצועי לשירותי בנייה ועבודות שיפוצים העוברת בדורות מאב לבנו. העסק המשפחתי קיים מזה 27 שנה. במרוצת השנים רכשנו ידע וניסיון רב תחומי בענפי המקצוע. אנו מספקים שירותי הריסה בנייה, עבודות אינסטלציה, חשמל, תיקוני דודי שמש עבודות צבע, מזגנים וקרמיקה ואנו מספקים שירותים מקצועיים אלו בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

קצת היסטוריה

את עסקי השיפוצים החל האב, עמנואל בשנות ה 90 בתחום האינסטלציה, אליו הצטרפו 2 בניו, אשר המשיכו את המקצועיות של אביהם. בשנת 2015 הגיע השותף שלנו יבגני בתחום החשמל, יבגני בעל רשיון הנדסאי חשמל ועם המון מקצועיות ונסיון בתחום החשמל, בשנים האחרונות העסק קיבל תפנית והחל למתג את עצמו הודות לשם ולניסיון הרב שהעסק רכש לעצמו.

מלבד עבודות השיפוץ והפרויקטים הרבים שחברתנו עושה, אנו מספקים ייעוץ וליווי ללקוחות שלנו, אנו מאמינים במתן איכות שירות מעולה המספק שביעות רצון רבה. לקוח מרוצה הוא לקוח שימליץ לקרובים שלו ולכולם!

elfix-logo-white

שלומי

אינסטלטור

שמי שלומי אני דור שני בתחום האינסטלציה, אבא שלי התחיל את העסק שלו בתחילת שנות ה 90, אני התחלתי את הלמידה שלי בתחום משנת 2000 הייתי עובד איתו במגון עבודת האינסטלציה, הכי חשוב לי בתחום זה לתת שרות טוב במחיר הוגן וכמובן להיות יישר ומקצועי!

יבגני

חשמלאי

אני יבגני הנדסאי חשמל משנת 2009 עסקתי במגון רחב של עבודות בתחום החשמל והתחזוקה, הכי חשוב לי בתחום שלי שהעבודה תתבצע באיכות גבוה, בגלל שבתחום זה מדובר ממש בחיי אדם. בנוסף חשוב לי לא פחות המקצועיות שלי ושרות טוב ללקוח!

החזון שלנו לתת את השירות הטוב ביותר