אינסטלציה

אינסטלציה

אינסטלציה

אינסטלציה

ביצוע עבודות אינסטלציה מים/ביוב, כמוה כמו כל עבודת תשתית בענף הבנייה אשר חייבת להיות איכותית ויעלה לאורך זמן. יותר מכך, עבודות אינסטלציה מחייבות היצמדות לתכנית הנדסית מעודכנת ויש לבצע את עבודות האינסטלציה בדיוק רב.

קבלן אינסטלציה
עבודות קבלן אינסטלציה של מים וביוב מתחלקות למספר סוגים, ישנן עבודות אינסטלציה המתבצעות כחלק מעבודות בנייה ושיפוצים או בבנייה חדשה. עבודות אינסטלציה אלו מורכבות וכוללות את פירוק המערכות הישנות והנחת תשתית חדשה בהתאם לתכנית הבנייה.

מצד שני ישנו עבודות של קבלן אינסטלציה הנדרשות לביצוע כשיש בעיה או תקלה במערכת האינסטלציה הקיימת ( פיצוצי צנרת, נזילות, ריקבון של מערכת ישנה ועוד). בכל עבודות האינסטלציה נדרשת עבודה של קבלן אינסטלציה מקצועי, מיומן ומנוסה המכיר את מערכת האינסטלציה הספציפית ואת כל הנדרש לבצע אותה בצורה מקצועית ונכונה. תשתית נכונה ואיכותית, תמנע צרות בעתיד. זה לא סתם סלוגן זו עובדה ועל כן עבודות אינסטלציה מחייבות להתבצע על פי חוקים והוראות ביצוע מדויקות, שימוש בחומרי גלם בעלי עמידות ותקנים בסטנדרטים מהגבוהים ביותר על מנת לתת מענה יעיל, איכות ועמיד לאורך שנים רבות.

להיות קבלן אינסטלציה מחייב ידע וניסיון רב. מערכת הצנרות שבתוך כל מבנה ייחודית ויש לדעת לגשת למערכות כאלה. רק מי שמציג התמחות אמתית של עבודת אינסטלציה כאלו יכול לעשות את ההבדל בין צנרת שנסתמת שוב ושוב לאחר התקנתה ובין מערכת זורמת, תרתי משמע, שכל חיבור בה בטוח ועמיד…
אנו באלפיקס עושים את מירב המאמצים לעבוד בסטנדרת הגבוה היום בשוק
ולהמשייך להוביל את הסלוגן שלנו ששירות טוב זו המחוייבות שלנו!!!