איתור נזקי מים ונזילות

איתור נזקי מים ונזילות

איתור נזקי מים ונזילות

איתור נזקי מים ותיקון נזקי מים

חברת אלפיקס איתורי נזקי מים ונזילות מתמחה וחברה באיגוד מאתרי נזקי מים רשיון מס 202123 באיתור ותיקון נזקי מים.
צוות החברה המיומן מאתר נזקי מים כתוצאה מפגמים ונזקים הנגרמים למערכות המים והביוב בדירה, בבית פרטי, בחצר או בסביבה העירונית באמצעות מכשור מתקדם הכולל גלאי אלקטרוני מצלמה טרמית או מצלמת סליל אופטי.
יודגש כי חלפו הימים בהם איתרו נזילות ונזקי מים באמצעות חיפוש כתמי רטיבות שאופיינו לרוב גם בהתפתחות עובש כיוון כיום ניתן לאתר במדויק את הבעיות בצנרת באמצעות גלאי אלקטרוני מתקדם וללא צורך בחפירות או קידוחים בקיר, ברצפה ובחוץ.
צוות החברה מאתר במיומנות ובדיוק רב את נזקי המים ומציע ללקוח פתרון איכותי בהתאם לממצאים, כך ניתן לחסוך עלויות ולבצע תיקון מדויק ללא הרס רב.

זיהוי מדויק של נזקי המים ונזילות

ישנם מקרים בהם מגלים כתמי רטיבות ולכן קל יותר לאתר את הנזק בצנרת אך חשוב לדעת כי מיקום הרטיבות אינו מורה בהכרח על מיקום הנזק.
במקרים רבים לא ניתן לראות רטיבות מאחר והיא סמויה לעין ורק בעזרת גלאי אלקטרוני מתקדם ניתן לגלות את הנזק.
זיהוי מדויק של נזקי המים מאפשר לחברת אלפיקס להציע תיקון איכותי ונכון ללא טעויות העלולות לעלות ללקוח כסף רב ולגרום לו לעוגמת נפש ולתיקונים חוזרים ונשנים.

גלאי אלקטרוני ומצלמה תרמית מגלים ביעילות ובדיוק רב רטיבות באדמה, בקיר וברצפה ללא קידוחים או חפירות ומגלה נזקי מים כך שניתן לאתר את מקור הבעיה ולתקן אותה ביעילות בהתאם.

לפרטים נוספים על איתור ותיקון נזקי מים על ידי גלאי אלקטרוני מצלמה תרמית או סליל אופטי התקשרו עכשיו לשלומי יוסופוב חבר באגודת מאתרי נזקי מים ונזילות בעל רשיון 202123, פל: 054-351-34-32