חשמל

חשמל

חשמל

חשמל

חשמל בבנייה חדשה או ישנה יש לבצע תוך פנייה לאנשי מקצוע. ניסיונות לפתור באופן עצמאי תקלות חשמל או הכנת תשתית חשמל חדשה עלולות להסתיים באסון. את בחירת החשמלאי יש לבסס על בדיקות קפדניות, גם כאשר מדובר בחשמלאי מומלץ, כדאי לבחון את הרישיון ולברר אודות ההסמכה של החשמלאי. שימו לב היטב את מי אתם מכניסים אל הבית ומהי איכות העבודה. איש מקצוע בעל מוניטין אינו חושש להציג תעודות. במקרים חריגים הנובעים מעבודות חשמל לקויות, החשמלאי יגלה אחריות מלאה ויגע לבצע את התיקון או השינוי הנדרש.

יותר מכך, אתם תופתעו לגלות כי הענף כולל מספר סוגים של חשמלאים כאשר כל אחד מהם מביא עמו התמחות שונה. כך למשל, ישנו חשמלאי עוזר, חשמלאי מוסמך, חשמלאי מעשי, מהנדס חשמל, בודק חשמל ועוד. רישיון בעבודות חשמל הוא אשר יציין מהי ההכשרה של החשמלאי העומד מולכם. חשמלאי עוזר יוכל לבצע רק עבודות מתח נמוך תוך פיקוח של חשמלאי מוסמך, חשמלאי מעשי יוכל לבצע עבודות מתח נמוך ולחתום על תכניות, חשמלאי מוסמך יוכל לבצע עבודות במתח נמוך עד מתח של תלת פאזי עם זכות חתימה על תכניות תכנון. כאשר מזמינים עבודות חשמל יש להקפיד לבחור חשמלאי מתאים.

ביצוע עבודות חשמל מקצועית
ביצוע עבודות חשמל דורשות אחריות וציוד מקצועי, עבודות החשמל חובבניות מהוות סכנה לעובד, לבני הבית ולכל הסובבים. מיד כאשר מופיעה תקלה במערכת החשמל יש להזעיק חשמלאי מוסמך, אין מקום לעבודה חובבנית. כמו כן כאשר ביצוע עבודות חשמל מתבצעות בבנייה חדשה או במסגרת שיפוצים נרחבים, חשוב להיות ערניים אל ביצוע עבודות חשמל הכפופות לחוק החשמל.

בבנייה חדשה אישור חברת חשמל הינו דבר הכרחי לעבודות החשמל ולקבלת אישור אכלוס דיירים בצורה שתבטיח את השימוש במערכת החשמל בצורה נכונה ובטוחה וללא סיכון של התחשמלות, הצתה ועוד.

אצלנו באלפיקס אנו עובדים בסטנדרט מאוד גבוה, כולל את כל הרשיונות והידע המתאים למגוון עבודות החשמל במתח נמוך או גבוה!